Naujienos

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos

Naujienos

 

Jei esi ką tik baigęs mokslus absolventas (nesvarbu turi praktikos, ar ne), o gal esi tas, kuris ilgai ieškai savo vietos darbo rinkoje, ir savo pavyzdžiu nori įkvėpti aplinkinius, nori būti teigiamų pokyčių Akmenės rajone dalimi? Prisijunk prie mūsų komandos!

Akmenės rajono savivaldybės administracijoje šiuo metu labai trūksta specialistų baigusių socialinius, technologijų (inžinerijos), gamtos, žemės ūkio, humanitarinius mokslus.

Prisijungęs prie mūsų, Tu:

  • suprasi, kokia savivalda yra šiandien – moderni ir dinamiška;
  • turėsi visą laisvę imtis pokyčių ir prisidėti kuriant Akmenės kraštą;
  • dirbsi su aukščiausios kvalifikacijos specialistais;
  • dalyvausi mokymo programose ir mokysiesi iš geriausių;
  • turėsi papildomų naudų (nuotolinį darbą, lankstų grafiką ir kt.).

Trumpai apie mus:

Akmenės rajonas – nedidelis, tačiau jaukus kraštas šiaurės vakaruose. Tai vieta, kurioje patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį ir auginti vaikus. Nuo 2020 metų turime labai aiškią viziją ir misiją, ir koks Akmenės rajonas bus kuriamas ateityje:

vizija: Akmenės kraštas – mūsų galimybės ir sėkmė;

misija: Kuriantis ir inovatyvus kraštas 30 000 žmonių.

Privalumai šeimai:

  • didžiuojamės savo darželiais, jie atnaujinti, interaktyvūs, dirba šaunios pedagogės. Ir dar: pas mus nėra eilių į darželius!
  • mūsų mokytojų gabumai pripažįstami visoje Lietuvoje, o buvę mokiniai pasiekia savo svajones;
  • maži atstumai tarp rajono miestų ir miestelių, o kelionės rajono autobusais kainuoja vos 1 Eur;
  • darbo ras ir tavo antroji pusė, o jei ne – duosime papildomų subsidijų kuriant verslą!

Pramogos:

Kelionė automobiliu iki Baltijos jūros bus trumpesnė nei skrydis į Turkiją ar kitus kraštus, o po valandos kelionės tu jau būsi šimtatūkstantiniame Šiaulių mieste, už poros valandų kelionės – ne tik Kaune, Klaipėdoje ar Vilniuje, bet ir milijoniniame Rygos mieste! Norintiems pasivaikščioti Marso žemėmis nereikės skristi į kosmosą, kadangi visą tai turime mūsų, turtingame, Akmenės rajone. O jei vaikščiojimas ne tau, Akmenės rajone galėsite paplaukioti baidarėmis po vietas, kur kadaise klajojo dinozaurai. Jeigu trūksta adrenalino, aplankyk Akmenės aeroklubą. Akmenės krašto kraštovaizdį pamatysi iš paukščio skrydžio lėktuvu ar sklandytuvu.

Kviečiame visų sričių specialistus į mūsų, mielą bei širdžiai artimą, Akmenės kraštą! Mes, akmeniškiai, juo didžiuojamės ir mylime, garantuojame, kad pamilsite ir jūs!

Lauksime Jūsų CV ir motyvacinio laiško el. paštu: meras@akmene.lt, aromeda.lauciene@akmene.lt.

 

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skryriaus informacija

Atgal