Naujienos

Akmenės rajono mokytoja – tarptautiniame verslumo ugdymo forume Lilyje (Prancūzija)

Naujienos

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokytoja Roma Rudienė kartu su Lietuvos Junior Achievement delegacija liepos 3–5 dienomis dalyvavo tarptautiniame „Europos verslumo ugdymo Forume“ Lilyje, Prancūzijoje.

Šiemet pasaulinis Junior Achievement tinklas mini 100 metų jubiliejų ir organizavo aukšto lygio susitikimą, kuriame dalyvavo Europos Sąjungos ir nacionaliniai pareigūnai, pedagogai, verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai. Forumas buvo skirtas svarbiausių klausimų, susijusių su verslumo ugdymu, aptarimui.

Pastaruosius 25 metus Lietuvos Junior Achievement tinklas Lietuvos mokytojams sudaro sąlygas semtis ekonomikos žinių ir dalyvauti verslumo ugdymo programose. Įgytos žinios ir patirtis yra perduodama mokiniams. Mokytoja R. Rudienė pastaruosius kelerius metus skiria daug dėmesio praktiniam mokinių įgūdžių lavinimui ir žinių įgijimui. Mokytoja mokiniams padeda įkurti MMB (mokomoji mokinių bendrovė) ir kartu su jais įgyvendina visą verslo valdymo ciklą. 12–14 metų jaunieji verslininkai ne tik vysto magnetukų, užrašinių, lipdukų verslą, mokosi verslo valdymo subtilybių, bet kartu reklamuoja savo mokyklą ir rajoną.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
vyriausioji specialistė 
Neringa Vaičiūtė-Gabalienė

Atgal