2019 m. sausio 19 d., šeštadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Vaikų stovykla PapilėjeSpausdinimo versija

Papilės miestelio bendruomenė vykdė projektą „Vaikų vasaros stovykla „Margaspalvė vasara“, finansuotą Akmenės rajono savivaldybės Vaikų socializacijos programos rėmimo lėšomis.

Stovykloje, kuri vyko rugpjūčio 6 – 10 dienomis dalyvavo 12 Papilės miestelio ir aplinkinių kaimų vaikų, augančių daugiavaikėse šeimose, globojamų ir našlaičių.

Kūrybinius, pramoginius, sportinius ir intelektualius užsiėmimus vedė ir vaikus globojo 3 stovyklos vadovai. Stovyklautojai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kuršėnų tautodailės ir amatų centrą, kuriame susipažino su keramikos menu, lipdė darbelius iš molio. Orientacinėse varžybose  gilino turimas žinias apie Papilę ir jos žymius žmones. Papilės miestelio bendruomenės patalpose gamindami keksiukus vaikai ugdė darbinius ir bendradarbiavimo įgūdžius. Vaikai susipažino su Papilės apylinkėse esančiais malūnais ir jų istorijomis, kurias papasakojo Algirdas Martyšius ir Ada Meižienė, maudėsi Ventos upėje, lankėsi Pašalpos kapinaitėse, kuriose susipažino su nykstančiais meno kūriniais, kryžių ir tvorelių ornamentika. Aktyviai sportavo stadione su Akmenės rajono sporto centro bokso mokytoju Renatu Pocevičiumi, susipažino su sporto šaka – boksu. Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė žygyje su vadovais brisdami per Ventos upę prie Augustaičių vandens malūno. Iškylos į gamtą metu vaikai turėjo galimybę pajodinėti su Rasos Balčienės auginamais žirgais, susipažinti su žirgininkystės verslu.

Stovyklos metu vaikai geriau pažino savo kraštą, aktyviai ir kūrybingai praleido laisvalaikį. Atsisveikindami apgailestavo, kad greitai prabėgo laikas ir prašė kitais metais vėl pakviesti į stovyklą.

Už pagalbą organizuojant vaikų vasaros dienos stovyklą Papilės miestelio bendruomenės vardu dėkojame Papilės seniūnui Antanui Vaičiui, Akmenės rajono paramos šeimai centro direktorei Violetai Mikštienei, Papilės miestelio bendruomenės narei Birutei Daunienei, savanorei Erikai Molytei, vadovėms – Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokytojoms Daliai Karvelytei, Salomėjai Dapšienei, Astai Malachauskaitei, Akmenės rajono sporto centro bokso mokytojui R. Pocevičiui, Papilės Kazio Narščio bibliotekos vyr. specialistei Irenai Rimkienei, Papilės kultūros namų vadovei Virginijai Kupstienei.

Už bendradarbiavimą dėkojame Algirdui Martyšiui, Rasai Balčienei, Adai Meižienei, Onutei Fokienei, Vilijai Daunoravičienei, Gražinai Karvelienei, Jūratei Šiurkuvienei, Irenai Lingienei, Honoratai ir Rolandui Dargiams.

 

Projekto vadovė – Dovilė Spaičienė, Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinė darbuotoja

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019