Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Sėkmingi startai RokiškyjeSpausdinimo versija

2018 m. birželio 16 d. Rokiškyje vyko klasikinis štangos spaudimo čempionatas. Paraiškas dalyvauti jame pateikė 149 Lietuvos ir Latvijos atletai. Puikiai šiame čempionate pasirodė ir Akmenės rajono sportininkai.

Naujosios Akmenės sporto klubo ,,PartinisGym“ atletas   Artūras Zibertas svorio kategorijoje iki 93 kg iškovojo I vietą ir tapo absoliučiu Lietuvos štangos spaudimo jaunimo čempionu (atleto svoris 88,5 kg),  išstumta 180 kg.  Vyrų  veteranų grupėje (+50 grupė) svorio kategorijoje iki 93 kg  III vietą iškovojo Sigitas Zolotariovas – išstumta 127,5 kg. Vyrus treniruoja treneris Mindaugas Urbaitis.

Varžybose  dalyvavo ir keturi  Ventos miesto sporto klubo „Liga“  nariai. Čempionu tapo Rokas Joniškis, kuris varžėsi jaunių grupėje, svorio kategorijoje iki 53 kg. Jis išspaudė 57,5 kilogramo sveriančią štangą. Toje pačioje grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg antrąją vietą iškovojo Gabija Martinkutė, kuri debiutavo tokio rango varžybose ir pasiekė 42,5 kg rezultatą. Taip pat antras vietas iškovojo Tadas Žadeikis jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 59 kilogramų su rezultatu  95 kg ir Vytautas Šiurkus veteranų II grupėje svorio kategorijoje iki 74 kilogramų, išspaudęs 105 kg.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zita  Stanislauskienė