Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Šachmatų turnyrasSpausdinimo versija

Naujosios Akmenės sporto rūmuose įvyko šachmatų turnyras, skirtas paminėti Akmenės rajono sporto centro 20-ties metų jubiliejų.

Į turnyrą atvyko svečiai iš Telšių, Mažeikių, Gargždų ir Duobelės (Latvijos Respublika). Varžybų dalyvius pasveikino Akmenės rajono sporto centro direktorius Mantas Mačius palinkėdamas jiems gražių kovų prie šachmatų lentų. Varžybos vykdytos šveicariška sistema, dalyviams žaidžiant po 7 partijas. Kovota bendroje įskaitoje ir senjorų (virš 65 metų) grupėse. Bendroje įskaitoje pirmą vietą iškovojo 2017 metų Lietuvos moterų  šachmatų čempionė Simona Kiseleva iš Telšių, surinkusi 7 taškus iš tiek pat galimų. Dėl kitų prizinių vietų vyko atkakli kova. Alfonsas Markevičius (Naujoji Akmenė), Rolandas Kinčinas (Telšiai) ir Stasys Valančius (Naujoji Akmenė) surinko po 5 taškus iš 7 galimų. Pagal papildomus rodiklius antroji vieta atiteko A. Markevičiui, trečioji – R. Kinčinui. Senjorų grupėje pirmąją vietą užėmė A. Markevičius iš Naujosios Akmenės, antrąją vietą iškovojo V. Gembutas, o trečiąją – J. Armalis (abu iš Telšių).

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Akmenės rajono sporto centro įsteigtomis taurėmis, medaliais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji  specialistė Zita Stanislauskienė