asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Šachmatų ir šaškių turnyrai skirti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėtiSpausdinimo versija

Naujosios Akmenės kultūros rūmuose įvyko šachmatų turnyras skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti. Į turnyrą susirinko 43 šachmatininkai iš Akmenės, Telšių, Joniškio, Pakruojo, Raseinių, Mažeikių ir Gargždų rajonų bei Duobelės miesto (Latvijos Respublika).

Varžybos buvo vykdomos pagal šveicarišką sistemą, žaidžiant 7 partijas. Kaip ir buvo tikėtasi, šių varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos Respublikos moterų šachmatų čempionė, tarptautinė sporto meistrė, Simona Kiseliova  surinkusi 7 taškus iš tiek pat galimų. Antrą vietą užėmė joniškietis Linas Dijokas surinkęs 6 taškus iš 7 galimų. Atkakliausia kova vyko dėl 3 vietos, kur net penki dalyviai surinko po 5 taškus iš 7 galimų. Pagal papildomus rodiklius trečioji vieta atiteko Stasiui Valančiui (Naujoji Akmenė).

Šaškių turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti, įvyko  Akmenės rajono sporto centre, kuriame dalyvavo Akmenės rajono šaškių mėgėjai. Turnyro nugalėtoju tapo Juozas Diglys surinkęs 6,5 taško iš 7 galimų. Antrąją vietą iškovojo Algimantas Barauskis surinkęs 5 taškus iš 7 galimų. Trečią vietą užėmė Bronius Rupšys surinkęs 3,5 taško iš 7 galimų.

Zita Stanislauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė