2017 m. balandžio 28 d., penktadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Akmenės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 2 (du) vieno kambario butus socialinio būsto fondo plėtraiSpausdinimo versija

Akmenės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 2 (du) vieno kambario butus socialinio būsto fondo plėtrai, esančius Naujosios Akmenės ir Akmenės miestuose.

Perkančioji organizacija – Akmenės rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas 188719391, adresas: L. Petravičiaus a. 2, LT-85132 Naujoji Akmenė, tel. (8 425)  57 133, el. paštas info@akmene.lt

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Pirkimas vykdomas vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. 841 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Pirkimo objekto apibūdinimas: perkami 2 (du) vieno kambario butai socialinio būsto fondo plėtrai Naujosios Akmenės ir Akmenės miestuose. Pirkimas skaidomas į dvi pirkimų dalis:

I pirkimo dalis – 1 kambario butas Naujosios Akmenės mieste arba Akmenės mieste, naudingasis plotas negali būti mažesnis nei 20 kv. m, bet ne didesnis kaip 40 kv. m

II pirkimo dalis – 1 kambario butas Naujosios Akmenės mieste arba Akmenės mieste, naudingasis plotas negali būti mažesnis nei 20 kv. m, bet ne didesnis kaip 40 kv. m

Negali būti apribota siūlomo pirkti buto valdymo, naudojimo ar disponavimo juo teisė, t. y. neturi būti sudarytos nuomos, panaudos ar kitos sutartys ir kiti apribojimai. Butas turi būti neperleistas tretiesiems asmenims, techniškai inventorizuotas ir tvarkingas su atskiru unikaliu numeriu bei teisiškai įregistruotas Nekilnojamojo turto registre. Buto kadastro byla turi atitikti esamą buto padėtį. Butų priklausiniai (rūsiai ir pan.) turi būti inventorizuoti ir teisiškai įregistruoti.

Reikalavimai perkamiems butams: perkamas butas turi būti įvertintas ir sertifikuotas pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymo nuostatas ir statybos techninio reglamento STR 2.01.09:2012 „Pastatų energinis naudingumas. Energinio naudingumo sertifikavimas“ reikalavimus; butas turi būti geros techninės būklės, jis turi atitikti teisės aktų nustatytus sanitarinius ir techninius reikalavimus gyvenamosioms patalpoms, jame turi būti komunaliniai patogumai (vandentiekis, kanalizacija, šildymas, karštas vanduo) įrengti šalto ir karšto vandens, elektros energijos, dujų apskaitos prietaisai; butas negali būti perleistas tretiesiems asmenims, įkeistas ar kitaip suvaržytos buto valdymo ir naudojimo teisės, bute neturi būti registruotų kitų asmenų, jis neturi būti kitų asmenų deklaruojamas kaip gyvenamoji vieta, neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas, butui negali būti uždėtas turto areštas; butas turi būti patogioje vietoje susisiekimo atžvilgiu, atstumas nuo buto iki autobusų stoties ar artimiausios viešojo transporto stotelės negali būti didesnis kaip 1000 m.

Pirkimo dokumentų išdavimo vieta: kandidatai su socialinio būsto pirkimo sąlygomis ir kitais dokumentais, susijusiais su butų pirkimu, gali susipažinti Akmenės rajono savivaldybės interneto svetainėje www.akmene.lt, skiltyje: būstas – socialinis būstas arba nemokamai gauti Akmenės rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriuje, 319 kabinete, atsakingas asmuo Vaida Vainauskaitė (L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė, telefonas pasiteirauti (8 425) 59 770, 57 133, el. paštas vaida.vainauskaite@akmene.lt ).

Pasiūlymų pateikimo terminas ir vieta: Vokus su paraiška ir priedais, kandidatai pateikia tiesiogiai, per kurjerį arba atsiunčia paštu registruotu laišku. Paraiškos priimamos darbo dienomis ir darbo valandomis iki 2017 m. gegužės 10 d. 15.00 val. Akmenės rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriuje, atsakingas asmuo: vyriausioji specialistė Vaida Vainauskaitė  (L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė, 319 kab., telefonas pasiteirauti (8 425) 59 770, 57 133 el. paštas vaida.vainauskaite@akmene.lt . Po nustatyto termino pateiktos paraiškos nenagrinėjamos, dokumentai grąžinami juos pateikusiam kandidatui.

Reikalavimai pasiūlymams: kartu su paraiška pateikiami šie dokumentai:

  • buto, kuris siūlomas parduoti, nuosavybės teisę įrodančio dokumento kopija;
  • buto kadastrinių matavimų bylos kopija;
  • buto energetinio naudingumo sertifikato kopija;
  • buto savininko įgaliojimas, suteikiantis teisę asmeniui pateikti paraišką už jį ir kitus buto pirkimo dokumentus, tikslinti pirkimo dokumentus ir derėtis dėl buto pardavimo;
  • pažymos iš gyvenamajam namui komunalines paslaugas teikiančių įmonių, kad buto savininkas neskolingas už komunalines paslaugas;
  • pažyma apie atsiskaitymą už vietinės rinkliavos paslaugas, už komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas.

Paraiškos su priedais turi būti sunumeruotos, susiūtos ir paskutiniojo lapo antroje pusėje patvirtintos kandidato ar jo įgalioto asmens parašu, o juridinio asmens ir antspaudu. Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedamas notaro patvirtintas įgaliojimas arba įstatymo nustatytos formos įgaliojimas.

Paraiškos su parduodamų butų dokumentų kopijomis pateikiamos lietuvių kalba užklijuotuose vokuose su užrašu „Butų pirkimas“, adresuotuose Akmenės rajono savivaldybės administracijos Butų Akmenės rajono savivaldybės socialinio būsto fondo plėtrai pirkimo komisijai, nurodant kandidato rekvizitus (vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį arba įmonės pavadinimą, adresą ir telefono Nr.) ir būtinai su nuoroda, kurioje pirkimo dalyje kandidatas nori dalyvauti  „I pirkimo dalyje – 1 kambario buto pirkimas Naujosios Akmenės mieste arba Akmenės mieste“ ar „II pirkimo dalyje – 1 kambario buto pirkimas Naujosios Akmenės mieste arba Akmenės mieste“.

Komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais data ir laikas: 2017 m. gegužės 10 d. 15.30 val.  Posėdyje vokai su pasiūlymais bus atplėšiami konfidencialiai, nedalyvaujant pasiūlymus pateikusiems kandidatams ar jų atstovams.

Dokumentai:

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     
Dienos klausimas
Kaip manote, ar Akmenės rajono gyventojų visuomeninis gyvenimas yra aktyvus?
Taip
Ne
Iš dalies
Nežinau
Balsavo: 14 žmonių