2017 m. gruodžio 16 d., šeštadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Padėkota už veiklą rajono bendruomenės labuiSpausdinimo versija

Savivaldybė pirmą kartą surengė Padėkos vakarą, kuriame pagerbti rajono bendruomenei labiausiai nusipelnę žmonės, įstaigos, įmonės, organizacijos. Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pabrėžė, kad yra daugybė žmonių ir kolektyvų, dirbančių Akmenės kraštui iš širdies ir savo pasiekimais jį garsinančių, tačiau šįkart nominacijos skirtos vienuolikai. Tai:

Moterų klubui „Akmenietė“ - už  kasdieninį siekį tobulinti save ir pasaulį, už gerumo ir labdaros akcijas rūpinantis sunkiai sergančiais vaikais, už pasidalijimą gebėjimais, rengiant vaikams šventes birželio 1-ąją ir Kalėdinius vaidinimus, už vertybių puoselėjimą, kūrybiškumą  ir aktyvumą rajono bendruomenės gyvenime.

Margaritai ir Vytautui Skabeikiams, Akmenės automobilių klubo „Extempas“ steigėjams, propaguojantiems ir kultivuojantiems automobilių sportą, puoselėjantiems autokroso trasą, suburiantiems žmones, besidominčius automobilių sportu ir garsinantiems Akmenės rajoną, už aktyvų dalyvavimą Akmenės kultūros namų šokių kolektyve „Kūpolis“ -  už visuomeninę veiklą.

Jonui ir Rimanai Vapsvoms. Rimanai Vapsvienei - už profesionalų požiūrį ir nuoširdų atsidavimą vykdomai veiklai, keliant Trečiojo amžiaus universiteto prestižą, jo klausytojams suteiktą galimybę judėti pirmyn ir kokybiškai mokytis visą gyvenimą. Jonui Vapsvai – už ilgametį dalyvavimą Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro mišriame chore „Cementininkas“, už renginių įamžinimą itin aukštos kokybės nuotraukomis. Jų darbai yra matomi ir vertinami.

Vilgerminai Stefanijai Stonienei buvusiai istorijos mokytojai, buvusiai ilgametei Akmenės gimnazijos direktorei, Akmenės miesto Trečiojo amžiaus universiteto vadovei - už nuoširdų visuomenišką bendruomeninę veiklą, įtraukiant vyresnio amžiaus žmones, paskatinant juos būti kartu, bendrauti, už pajuntamą norą džiaugtis kiekviena diena, atidžiau įsižiūrėti į supantį pasaulį, į kiekvieną, esantį šalia, ir gyventi ne tik savo, bet ir bendruomenės reikalais.

Valentinui Borusevičiui, Rimanto Kraujučio įmonės ,,Aras“ darbuotojui. Tai autokranistas, vairuotojas, universalus statybininkas. Žmogus, kuris neskaičiuoja darbo valandų. Tai darbuotojas, kurio norėtų visi darbdaviai. Valentinas – „visų galų“ meistras.

Ingai Švendich - už pagalbą stiprinant ryšius su Ukraina, už aktyvų bendradarbiavimą su vietos savivalda, už vietos užsieniečių visokeriopą palaikymą, padedant jiems sėkmingai integruotis Akmenės rajone, už draugystę su vietos gyventojais, už kultūros lygio kėlimą Akmenės rajone.

Steponui Adomavičiui - už aktyvų dalyvavimą Papilės bendruomenės veikloje, nuoširdų asmeninį indėlį, reprezentuojant kraštą, vykdant švietėjišką veiklą, pagarbos gamtai ugdymą.

Anicetui Lupeikai - už aktyvią visuomeninę veiklą, pilietinę poziciją visais svarbiausiais Akmenės rajono savivaldybės veiklos klausimais. Už Facebook’o socialiniame tinkle sukurtą ir nenuilstamai administruojamą profilį „Akmenės kraštietis” ir nuolatinį Akmenės vardo garsinimą jame. Už virtualioje erdvėje buriamus ir vienijamus akmeniškius, nesvarbu po kokius pasaulio kampelius jie yra pasklidę.

Justui Teišerskiui, Ventos regiono parko vyriausiajam kraštotyrininkui. J.Teišerskis vienas iš tų, kurie siūlo kuo daugiau vietovių pritaikyti turizmui, paverčiant turizmą verslu, šiais metais sukūrė platformą ir pradėjo teikti profesionalias gido paslaugas, keliaujant po rajono karjerus. Justas organizuoja įvairius pėsčiųjų žygius po Akmenės rajoną, taip vietos gyventojus bei rajono svečius supažindina su rajono gamtiniais turtais. Jis yra rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Jaunimo Apskritasis Stalas“ valdybos pirmininkas, rūpinasi jaunimo lyderių ugdymu, jaunimo organizacijų kompetencijų kėlimu bei tinkamu atstovavimu tiek vietos, tiek nacionaliniu lygmeniu.

VĮ Mažeikių miškų urėdijai - Akmenės rajone vykdančiai ne tik valstybinių miškų priežiūrą ir medienos ruošimą, bet ir įgyvendinančiai labai reikalingus rekreacijos projektus, prisidedančiai prie kultūros paveldo objektų sutvarkymo, užsiimančiai švietėjiška veikla. 

Urėdijos pastangomis Žerkščių pušynas esantis Ventos seniūnijoje pritaikytas rajono gyventojų ir atvykstančių svečių poilsio ir laisvalaikio praleidimo reikmėms: įrengti pasivaikščiojimo takai, atokvėpio vietos, informaciniai ir gamtos pažinimą skatinantys stendai. Urėdijos užsakymu parengtas ir nesenai baigtas įgyvendinti Luokavos piliakalnio rekreacinės miško infrastruktūros įrengimo projektas. Lankytina vieta pritaikyta susipažinti su kultūros paveldo objektu, pabūti miškų apsuptyje, nežalojant gamtos. Kasmet miestuose ir miesteliuose urėdija organizuoja kalėdinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“. Jos metu gyventojams nemokamai dalinamos eglių šakos.

AB Akmenės cementui - vienam didžiausių rajone esančių darbdavių. Įmonės stabilus darbas ir mokami mokesčiai teigiamai įtakoja Savivaldybės biudžetą. Tai paliečia kone kiekvieną rajono gyventoją. AB ,,Akmenės cementas“ remia rajone organizuojamas meno ir kultūros šventes, sporto renginius. Daug prisideda prie Naujosios Akmenės miesto puoselėjimo. Įmonė rūpinasi ne tik gamybos pajėgumais, bet siekia ir glaudaus bendradarbiavimo su vietos bendruomene.

Visiems nominantams įteikti atminimo suvenyrai, simbolizuojantys Akmenės rajono savivaldybės herbo fragmentą – sukryžiuotus kirtiklius.

Parengė Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Nuotraukos Jono Vapsvos ir Jolantos Šiurkuvienės

Visiems nominantams Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas įteikė atminimo suvenyrus, simbolizuojančius Akmenės rajono savivaldybės herbo fragmentą – sukryžiuotus kirtiklius.

Rimana ir Jonas Vapsvos

 

(iš kairės) Valentinas Borusevičius, Margarita Skabeikienė, Anicetas Lupeika, Vilgermina Stefanija Stonienė

 

Steponas Adomavičius

 

Inga Švendich

 

Moterų klubo „Akmenietė“ atstovės

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017