2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
„Tribūna jaunai šeimai“ – Naujojoje AkmenėjeSpausdinimo versija

Naujosios Akmenės kultūros rūmuose iš rajono savivaldybės seniūnijų susirinko jaunos šeimos su tikslu aptarti jaunų šeimų džiaugsmus, problemas ir lūkesčius. Šiame susitikime dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Valius Ąžuolas, rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai.

Pagal Kretingos rajono savivaldybės administracijos inicijuotą projektą „Tribūna jaunai šeimai“, kurio partneriai yra Akmenės ir Skuodo rajonų savivaldybės, tokie susitikimai pastaruoju metu vyksta šiose trijose savivaldybėse, siekiant paskatinti jaunas šeimas aktyviau dalyvauti, turėti įtakos, kuriant palankią aplinką jaunų šeimų atžvilgiu, užtikrinti jaunų šeimų atstovavimo galimybes jaunimo politiką įgyvendinančiose struktūrose.

Į susitikimą atvyko organizacinė Kretingos rajono savivaldybės „Judi komanda“: jaunimo reikalų koordinatorė Diana Garjonienė, moderatorė Zigmantė ir 3 savanoriai. Koncertu pradėjus susitikimą, visi liko sužavėti tėvelių ir vaikų talentais. Statkų šeima su dviem savo atžalomis Domu ir Smilte deklamavo, Viktorija Malinauskienė su dukra Šarlote dainavo, Jugita Pipirienė su dukra Ūla grojo, pritariant Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mažųjų smuikininkų ansambliui kartu su vadovais Danguole Vanagiene ir Stasiu Altukavičiumi.

Po koncerto, kol jaunos šeimos diskutavo, animatorius Eimantas ir Kretingos bei Naujosios Akmenės jaunosios savanorės užėmė vaikus – žaidimų, pramogų jiems netrūko. 

Susitikimo metu buvo pasidžiaugta, kad Naujojoje Akmenėje ir seniūnijų centruose erdvės kultūros raiškai yra pakankamos, kad atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštynai, renovuoti vaikų darželiai, mokymo įstaigos, kad išgražėjusios miestų aikštės. Siekiant, kad jaunos šeimos atvyktų į rajoną ir liktų čia gyventi, svarbu yra sudaryti galimybes lengviau įsigyti būstą, svarbi darbo aplinka ir laisvalaikis, kurį - prasmingą ir turiningą - galima kurti patiems.

Savivaldybės mero patarėjas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Tomas Martinaitis inicijavo rajono jaunų šeimų sambūrio idėją, kiti dalyviai siūlė bendras kultūrines, laisvalaikio veiklas, kurioms buvo pritarta.

Gegužės viduryje laukia jaunų šeimų forumas, kuriame bus tęsiamos diskusijos, konsultuojamasi su jaunomis šeimomis, o liepos pradžioje - organizuojama jaunų šeimų konferencija, susitinkant su už jaunimo politikos sprendimus atsakingais asmenimis ir ekspertais.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Arnolda Ruškienė

Nuotraukoje (dešinėje) Lietuvos Respublikos Seimo narys Valius Ąžuolas ir susitikimo dalyviai.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     
Dienos klausimas
Kaip manote, ar Akmenės rajono gyventojų visuomeninis gyvenimas yra aktyvus?
Taip
Ne
Iš dalies
Nežinau
Balsavo: 7 žmonių