Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Baigėsi atviros salės futbolo pirmenybėsSpausdinimo versija

Baigėsi tris mėnesius trukusios 2017-2018 m. atviros Akmenės rajono salės futbolo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 9 komandos, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmoje grupėje dalyvavo 5 komandos: ,,Mortar“ , ,,Akmenė United“, ,,Kupsc“ (Šiauliai), ,,Balsiai“ ir ,,Žagarė“. Pirmenybės vyko dviejų ratų sistema. Po atkaklių ir įnirtingų kovų paaiškėjo pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai. Nugalėtojais tapo komanda „Žagarė“, II vietą iškovojo  „Akmenė United“, III vietą  užėmė ,,Mortar“, ketvirti - „Balsiai“, o penktoje vietoje liko „Kupsc“. Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Čempionai apdovanoti atminimo prizais. Išrinkti ir apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Darius Gulbinas („Žagarė“), Aivaras Rakašius (,,Akmenė United“), Artūras Mačys („Mortar“), Gytis Želvys (,,Balsiai“), Antanas Andriuška (,,Kupsc“). Antroji grupė pirmenybes baigė Sausio 21 d. I vietą iškovojo „Avastata“ komanda, II vietą laimėjo „Sporto centras-II“, III vietą „Ruba-Auce“, ketvirtoje vietoje liko „Sporto centras-I“.

Salės futbolo pirmenybes, kurių vykdymas buvo  finansuojamos iš surinkto pirmenybių dalyvio mokesčio ir projekto „Akmenės rajono sporto plėtojimas“, organizavo Akmenės rajono sporto centras.