2017 m. kovo 25 d., šeštadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Ir vėl prasminga akcija Papilės gimnazijoje „Aš dovanoju gyvenimą“Spausdinimo versija

Pavasariškai saulėtą šių metų kovo 2 –ąją Papilės Simono Daukanto gimnazijoje vyko eilinė Kraujo donorystės akcija, kurią organizavo šios gimnazijos Šv. Aloyzo kuopos ateitininkai, jau daugelį metų  bendradarbiaudami su Nacionalinio Kraujo donorystės centro medikais iš Šiaulių.

Vykdyti šią veiklą ateitininkams padėjo AF programų „Magnetas“, „Ateities dirbtuvės“ dalyviai ir gimnazijos medicinos darbuotoja Dalia Raugienė.

Prieš mėnesį miestelyje bei gimnazijoje buvo pakabinti skelbimai, kviečiantys visus miestelio bendruomenės narius į šią,  pačią prasmingiausią gyvenime akciją – dovanoti kitam žmogui gyvenimą. Malonu, kad visada į tokius kvietimus gausiai atsiliepia Papilės Simono Daukanto gimnazijos abiturientai, mokytojai, personalo darbuotojai, mokinių tėvai ir buvę mokiniai, miestelio gyventojai. Šį kartą net 33 tinkamo amžiaus piliečiai pareiškė norą pasidalinti savo krauju su tais, kam jo gyvybiškai reikia. Tačiau pirminių tyrimų rezultatai tai padaryti leido tik 27 papilėniškiams.

Nacionalinio kraujo donorystės centro šešių medikų komanda tradiciškai dėkojo gimnazijos direktoriui Ramūnui Perminui, mokytojams, mokiniams, organizatoriams ir visiems kraujo donorams už nuolatinę pagalbą, sudaromas puikias sąlygas šiai akcijai atlikti bei nuoširdų ir geranorišką požiūrį į tokios  veiklos būtinumą. Visi gerą valią išreiškę miestelio ir gimnazijos bendruomenių nariai buvo apdovanoti medikų padėkos suvenyrais ir ateitininkų padarytomis saldžiomis dovanėlėmis. Pagalvojus, juk  reikia tiek nedaug – blaivaus proto teisingam sprendimui, keleto minučių laiko,  meilės žmogui ir jautrios širdies, kad kažkam dovanotumei visą gyvenimą. Ir taip gera, kai matai, jog Papilėje, šalia tavęs,  tiek daug žmonių, pasiryžusių tai padaryti.

 Genovaitė Pundziuvienė, Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokytoja, Šv. Aloyzo ateitininkų kuopos vadovė                                                                                                     

Nuotraukoje – iš kairės į dešinę: kuopos pirmininkė Ugnė Statkutė, sekretorė Ugnė Norkutė ir Deimantė Krasauskaitė su padėkos dovanėlėmis laukia po procedūros išeinančių donorų.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
Dienos klausimas
Kaip reikėtų skatinti žmones aktyviau dalyvauti vietos savivaldoje?
Skelbti informaciją apie dalyvavimo vietos savivaldoje galimybes Savivaldybės interneto svetainėje, vietos laikraštyje, stenduose ir pan.
Kas mėnesį nustatytu laiku, pvz., pirmą mėnesio pirmadienį 17.00 val. posėdžių salėje, meras organizuotų susitikimus su gyventojais išklausydamas jų problemas, siūlymus, atsakydamas į rūpimus klausimus.
Dažniau organizuoti susitikimus su Savivaldybės atitinkamų sričių specialistais, įstaigų vadovais atsakant į gyventojams rūpimus klausimus.
Balsavo: 24 žmonių