2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Padėkota už darbus, talentus ir laimėjimus Spausdinimo versija

Naujosios Akmenės kultūros rūmuose surengtas padėkos vakaras, kuriame Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas tarė ačiū ir prizus už įvairius nuopelnus įteikė grupei Akmenės krašto žmonių. Padėkos prizas – tai stilizuota Savivaldybės herbo versija su sukryžiuotais kirtikliais.

Istoriniai kirtikliai simbolizuoja senąją kalnakasybą, klinčių gamybą, o raudona spalva, kaip ir raudonas liepsnojantis ratas herbe, primena pagrindinį Naujosios Akmenės miesto atsiradimo ir vietos verslo šaltinį – cemento gamybą. 

Padėkota kunigui kanauninkui Egidijui Zulcui, buvusiam Akmenės Šv. Onos bažnyčios klebonui. „Viską, ką darote, darykite su meile“, - sako Šv. apaštalas Paulius I-jame laiške korintiečiams. Šiuos žodžius E.Zulcas išpildė su kaupu per dvylika tarnystės metų Akmenės Šv. Onos bažnyčioje: tai buvo meilės ir rūpesčio žmonėmis, visais be išimties, matomų darbų ir gilių maldų metai. Klebono rūpesčiu Akmenės bažnyčia suskambo varpais, užgaudė vargonais... Bažnyčios erdvę dabar laikas nuo laiko užpildo sakralinės muzikos koncertai, kuriuos atlieka žymiausi Lietuvos atlikėjai, koncertai, kurie sutraukia šimtus klausytojų. O kiek dar visokių darbų darbelių per tuos metus padaryta...

Padėkota VšĮ Kruopių ambulatorijos direktorei, bendrosios praktikos gydytojai Angelei Mickuvienei. A. Mickuvienė po medicinos studijų į gimtąjį Akmenės rajoną grįžo dirbti vidaus ligų gydytoja 1987 metais. Dirbdama savo tiesioginį darbą, gydytoja nuolat tobulino savo žinias, mokėsi papildomai ir įgijo bendrosios praktikos gydytojo profesinę kvalifikaciją. A.Mickuvienė dirba labai intensyviu darbo krūviu, kasdien priimdama didžiulį skaičių pacientų. Ji neskaičiuoja savo darbo valandų – pacientus priima ir gerokai po darbo, lankosi savaitgaliais pacientų namuose. Už nepriekaištingai, stropiai, kantriai ir kompetentingai atliekamą darbą gydytoja yra vertinama ne tik medikų, bet ir pacientų. Nors Kruopių ambulatorija yra mažiausia tokia įstaiga rajone, ji dažnai minima tarp geriausiųjų pagal pasiektus rodiklius: dažnai sulaukia pagyrų iš Šiaulių teritorinės ligonių kasos už sklandžiai vykdomus sutartinius įsipareigojimus, puikų prevencinių programų vykdymą.

Padėkota papilėniškiui Valdui Sungailai, verslininkui, sporto entuziastui. V.Sungaila vietinis:  Papilėje užaugo, baigė mokyklą, savo rankomis pasistatė namus ir pavyzdingai tvarko jų aplinką, kartu su žmona doru žmogumi išaugino sūnų. Nuo jaunystės V.Sungaila mėgsta sportuoti, šiuo pomėgiu užkrečia ir pritraukia vietos jaunimą, talkina rengiant Papilės seniūnijos bendruomenių sporto varžybas. Savo uždarbį verslininkas investuoja į sporto inventorių, ir jau gerą dešimtmetį pas jį renkasi jaunimas, norintis užsiiminėti jėgos sportu, žmonės, propaguojantys sveiką gyvenseną. Du metai, kai V. Sungaila įkūrė sporto klubą „Grizliai“ į kurį sueina ne tik papilėniškiai, bet ir įvairaus amžiaus sporto mėgėjai iš aplinkinių seniūnijų ir kaimų. Vienu metu jo įrengtose ir inventoriumi užpildytose patalpose gali treniruotis 30 sporto mėgėjų. V. Sungaila mokosi ir gilina žinias apie sporto poveikį žmogaus sveikatai, įgytomis žiniomis pasidalija su savo klubo lankytojais, sudarydamas individualias mankštų programas. Klube Valdui talkina ir medikė žmona Roma Sungailienė.

Padėkota Akmenės gyventojui, fosilijų, akmenų ir mineralų kolekcininkui Stanislovui Sungailai. Jis tris dešimtmečius rinko, kaupė ir saugojo kolekciją, jos didžiąją ir vertingąją dalį padovanojo Akmenės krašto muziejui. Ši kolekcija turtina ir išskiria iš kitų Akmenės krašto muziejų, garsina rajono vardą šalyje ir už jos ribų, skatina lankytojų susidomėjimą geologiniu paveldu.

Padėkota Kristinai Kaminskienei, Naujosios Akmenės seniūnijoje dirbusiai pagal Užimtumo didinimo programą. Ji prižiūrėjo miesto gėlių ir želdynų ūkį: sodino gėles, prižiūrėjo jas, ravėjo, tręšė, pureno dirvą,  naikino piktžoles, laistė.  Dirbo neskaičiuodama nei laiko, nei jėgų. Karštą vasaros dieną  darbus pradėdavo ryte 6 val. Kristina gimė, augo, baigė vidurinę mokyklą ir gyvena Naujojoje Akmenėje.  Jos tėvų šeimoje augo 7 vaikai, ji buvo šeštoji. Kristina gyvena santuokoje su Airidu ir augina dukrą Vėjūnę, kuri mokosi sporto gimnazijoje Šiauliuose.

Padėkota Akmenės rajono sporto klubui „Energija“. Jis įkurtas prieš 20 metų Naujojoje Akmenėje, nuo pat to laiko klubui vadovauja Vladimiras Silvaško. Klubo nariai kultivuoja kyokushin karate kovas. Klubas siekia visų amžiaus grupių rajono gyventojų užimtumo aktyvia fizine veikla didinimo ir Akmenės rajono garsinimo kyokushin karate sportininkų pasiekimais. Kyokushin karate kovos menas  vienas iš sveikos gyvensenos, socialinių įgūdžių formavimo, asmenybės  ugdymo būdų   Klubo nariai, vadovaujami Vladimiro Silvaško parengia ir demonstruoja parodomąsias kyokushin karate kovas Akmenės rajono šventėse. Akmenės gamtos ir kultūros parke 2018 m.  birželio 9 d. klubas organizavo lentelių laužymo turnyrą „Akmeninis kirtis 2018“, kuris Akmenės rajone rengiamas  jau trečią kartą ir tokių varžybų analogo nėra nei Lietuvoje, nei kaimyninėse šalyse. Stipriausiems klubo nariams sudaromos galimybės  dalyvauti  čempionatuose, turnyruose tiek Lietuvoje, tiek ir kaimyninėse šalyse, siekiant užimti kuo daugiau prizinių vietų ir garsinti Akmenės kraštą. Šiemet klube sistemingai sportuoja 70 narių.

Padėkota Kivylių gyvenvietės aktyviai bendruomenės narei Romai Kristinaitienei, kuri 14 metų buvo šios bendruomenės pirmininkė. R. Kristinaitienei visuomet rūpėjo ir rūpi Kivylių žmonės, kaimo praeitis, dabartis ir ateitis. 2017 m. ji suorganizavo ir vedė Kivylių gyvenvietės 50-mečio šventę „Pasveikinkim vieni kitus“. Sukvietė visus džiaugtis ir prisiminti prabėgusius dešimtmečius, žmones, darbus, šventes, buvo rodomas filmas apie Kivylių kolūkį. R. Kristinaitienė rūpinasi savo kaimo aplinkos gražinimu, organizuoja talkas, kivyliškius kviečia į renginius, išvykas, niekada neatsisako padėti Naujosios Akmenės kaimiškajai seniūnijai, būna renginių vedėja, savo patirtimi dalijasi su naująja bendruomenės pirmininke.

 

Parengė Savivaldybės administracijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

 

Romos Jonikienės ir Jolantos Šiurkuvienės nuotraukose: padėkos prizas;

Pagarbos žodžiais į susirinkusiuosius kreipėsi Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, mero pavaduotojas Apolinaras Nicius, Administracijos direktorė Aromeda Laucienė  Renginio dalyviams koncertavo atlikėja Vaida 

 

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018