2018 m. birželio 18 d., pirmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Vasara prasideda – kaip pasitiksime ją?Spausdinimo versija

Gegužės 29 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinės darbuotojos inicijavo tarpinstitucinį susirinkimą, kuris vyko Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo parapijos vaikų dienos centre.

Susirinkimo tikslas – artėjant vasaros sezonui aptarti vaikų laisvalaikį atostogų metu, užimtumą, pasidalyti gerąja patirtimi, kad vaikai vasarą praleistų saugiai ir prasmingai.
Susirinkime dalyvavo Ventos gimnazijos socialinė pedagogė, jaunimo NVO „Nestabdyk“ vadovė, „Moterų klubo „Amazonės“ atstovė Jūratė Mikelskienė, Pedagoginės  psichologinės tarnybos, Ventos gimnazijos, projekto „Aukštos kokybės kompleksinės paslaugos – tai kelias į pozityvią šeimos raidą ir saugumą“ psichologė Daiva Skirienė, Švč. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo parapijos vaikų dienos centro vadovė, projekto „Aukštos kokybės kompleksinės paslaugos – tai kelias į pozityvią šeimos raidą ir saugumą“ koordinatorė Daiva Urbonė, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušrinė Šarauskienė.
Susirinkime aptartos pagrindinės problemos, su kuriomis susiduriama dirbant su vaikais, turinčiais elgesio problemų, stokojančiais tėvų priežiūros ir užimtumo vasaros atostogų metu. Pasidalyta informacija apie planuojamus vasaros užimtumo ir laisvalaikio projektus, stovyklas, aptarta institucijų bendradarbiavimo svarba, siekiant užtikrinti vaikų saugumą ir gerovę.
Gegužės 30 d. Ventos seniūnijos salėje Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė A. Šarauskienė dalyvavo savipagalbos grupės užsiėmime, organizuotame socialinių darbuotojų, kur rinkosi mamos ir vaikai aptarti tėvų ir vaikų atsakomybę dėl vaikų nusikalstamos veikos, psichotropinių medžiagų vartojimo žalą, platinimą, vaikų ir jaunimo lankymąsi pavojingų statinių, galinčių sukelti grėsmę sveikatai ir gyvybei, vietose, apie pavojus vandenyje maudymosi sezono metu. Susirinkusieji buvo supažindinti su Kelių eismo taisyklių pažeidimais važinėjant dviračiais, triukšmo prevencijos viešose vietose taisyklėmis.

     

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

Ventos seniūnijos socialinės darbuotojos

 V. Varanavičienė ir A. Kiudulienė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
Dienos klausimas
Ar per paskutinius 12 mėnesių iš kur nors gavote ar sužinojote informaciją apie Savivaldybės veiklą Jums aktualiais klausimais? Jei taip, iš kur sužinojote:
Atvykus į Savivaldybę
Iš Savivaldybės interneto svetainės
Iš laikraščių, TV
Iš kaimynų, draugų
Kita
Balsavo: 8 žmonių