Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Sėkmė jaunučių čempionateSpausdinimo versija

Praėjusį šeštadienį Kėdainių arenoje gimė dar du Lietuvos čempionai- Lietuvos kyokushin karate jaunučių (12-16 metų amžiaus grupės pagal svorio kategorijas) nugalėtojais tapo Gustas Šiurkus ir Justas Veignorius.

Ypatingai sunkiai į priekį treko irtis Gustui. Jei Justui pakako laimėti dvi kovas, tai Gustas turėjo įveikti penkis priešininkus. Net kelios kovos, tame tarpe ir finalinė, besitęsusios po 1,5 minutės, turėjo bent po vieną 1 minutės trukmės pratęsimą. Finalinėje kovoje Gustas vbbis tik palaužė pernykštį čempioną iš Kauno klubo ir tokiu būdu iškovojo teisę Lietuvos rinktinės sudėtyje šį rudenį Lenkijoje Kielce mieste, ginti šalies garbę ir garsinti Akmenės rajoną.

„Energijos“ klubui, treniruojamam Vladimiro Silvaško, šiame čempionate atstovavo devyni sportininkai- trys iš jų debiutantai tokio rango varžybose. Prizininkais tapo keturi – be Gusto ir Justo ant nugalėtojų pakylos, tik trečio jos laiptelio, šiemet taip pat užkopė Ignas Ąžuolas ir Arnas Gintalas.

Iš viso jaunuįių čempionate kovėsi beveik 400 šalies sportininkų.