2017 m. liepos 24 d., pirmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Dar vienas Savivaldybę garsinęs prizas Spausdinimo versija

Savivaldybės pastato trečiojo aukšto fojė yra vitrina, kurioje eksponuojami laimėti prizai, gauti apdovanojimai, vadovų gauti suvenyrai, atminimo dovanos. Šią parodą papildė konkursą „Išmanusis miestas III“ primenantis stiklo raižinys.

Keturios pažangios šalies savivaldybės, tarp jų – ir Akmenės rajono - nepraleido progos būti dėmesio centre kelis mėnesius, nusprendusios dalyvauti žurnalo „Structum“ konkurse „Išmanusis miestas III“. Tai projektas, sujungiantis viešojo ir privataus sektorių intensyvų bendradarbiavimą, siekiant įgyvendinti savivaldybių planus gražinti gyvenamąją miestų aplinką, sukurti bei pritaikyti konkrečias teritorijas aktyviai gyventojų veiklai. Konkurse „Išmanusis miestas III" dalyvavo gabūs šalies aukštųjų mokyklų studentai, pateikę pažangias ir inovatyvias urbanistinių teritorijų atgaivinimo  idėjas. Akmenės rajono savivaldybė šiame projekte dalyvavo su dviem teritorijomis: Naujosios Akmenės stadionu ir jo priklausiniais bei Akmenės gamtos ir kultūros parku. Antrosios vietos laimėtoja tapo Klaipėdos Universiteto komanda, kuri projektavo Akmenės rajono savivaldybės sveikatingumo kompleksą. Projektų vertinimo komisiją sudarė miestų planavimo, architektūros ir aplinkotvarkos srityse profesinių aukštumų pasiekę specialistai.

Konkurso „Išmanusis miestas III“ metu įvyko daug susitikimų Vilniuje ir kitur, kuriuose buvo domimasi Akmenės rajonu. Studentų komandos susipažino su rajonu ir gyventojais, žvalgėsi po teritorijas, kurias vėliau pasiūlė pagyvinti ir padaryti itin patraukliomis ne tik vietos žmonėms, bet ir atvykstantiems svečiams. Prieš kurį laiką įvykusiame finaliniame iškilmingame renginyje, kuriame buvo skelbiami konkurso „Išmanusis miestas III“ nugalėtojai, dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius, mero patarėjas Tomas Martinaitis, vyriausioji architektė, Savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo, architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vita Martinaitienė. Jie turėjo galimybę iš visos šalies susirinkusiems svečiams - Vyriausybės, savivaldybių, statybų verslo, architektūros ir mokslo atstovams - dar kartą pristatyti Akmenės krašto grožį, pasiekimus ir ateities planus.  

 

Savivaldybės administracijos ryšių su visuomene specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Tomo Martinaičio nuotr.: 

Savivaldybės vyriausioji architektė, Savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo, architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vita Martinaitienė su gautuoju konkursą „Išmanusis miestas III“ primenančiu stiklo raižiniu.

 

Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius už išradingumą ir Akmenės vardo garsinimą padėkojo antrosios vietos laimėtoja tapusiai Klaipėdos Universiteto komandai.

                     

Klaipėdos Universiteto komanda pristatė savo viziją apie Akmenės rajono savivaldybės sveikatingumo kompleksą. 

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Liepa
    2017