2018 m. sausio 20 d., šeštadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Susitiko rajono ir konfesijų vadovaiSpausdinimo versija

Surengtas tradicinis, kasmet organizuojamas, pokalbis, į kurį Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pakvietė rajone veikiančių konfesijų vadovus.

Pokalbyje dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius, Administracijos direktorė Aromeda Laucienė ir svečiai: Naujosios Akmenės parapijos klebonas Olijandas Jurevičius, Naujosios Akmenės evangelikų bažnyčios pastorius Mindaugas Palionis, Ventos parapijos administratorius Andrius Eidintas, Akmenės parapijos klebonas Egidijus Zulcas, Papilės parapijos klebonas Jonas Jucys.

Parapijų vadovai papasakojo apie savo bendruomenių džiaugsmus ir rūpesčius, ryšius su socialines paslaugas teikiančiomis organizacijomis, numatomus 2018 metų svarbiausius renginius. Prašyta Savivaldybės pagalbos dėl pastatų ir kelių remonto, apšvietimo, bažnyčių aplinkos tvarkymo ir priežiūros. Iš problemų bene svarbiausia – daugiau kaip 250 metų senumo Šiaudinės bažnyčios, pripažintos paveldo objektu, kiauras stogas.

Savivaldybė nuolat padeda parapijoms prižiūrėti ir remontuoti bažnyčias, gražinti jų aplinką, palaiko socialines veiklas, tai pagal galimybes darys ir ateityje. Už tai Savivaldybės vadovams padėkota. M.Palionis tarė ačiū už paramą Naujojoje Akmenėje rengiant šiuolaikinės krikščioniškosios muzikos festivalį „Sielos“, A. Eidintas – už pagalbą mažinant Ventos bažnyčios statybos skolas.  

Savivaldybės meras V.Mitrofanovas papasakojo apie susitikimą su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktore Diana Varnaite, kuri paaiškino, kaip geriausiai, padedant kunigijai, būtų galima projektų lėšomis sutvarkyti Šiaudinės bažnyčią. Meras pakvietė kunigus drauge su parapijiečiais būti aktyviais ir Lietuvos atkurtos valstybės 100-mečio proga siūlyti Savivaldybės apdovanojimais pagerbti labiausiai nusipelniusius žmones.

Savivaldybės mero pavaduotojas A.Nicius svečiams padėkojo už bendrystę įvairiuose renginiuose, tarp jų – ir pasaulietiniuose, šventėse, projektuose, bendruomenių susibūrimuose. 

Administracijos direktorė A.Laucienė atsiliepė į A.Eidinto prašymą padėti VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centro veikloje.

 

Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Autorės nuotraukoje: (iš kairės) Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Naujosios Akmenės parapijos klebonas Olijandas Jurevičius, Savivaldybės administracijos direktorė Aromeda Laucienė, Ventos parapijos administratorius Andrius Eidintas, Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius, Papilės parapijos klebonas Jonas Jucys, Naujosios Akmenės evangelikų bažnyčios pastorius Mindaugas Palionis, Akmenės parapijos klebonas Egidijus Zulcas. 

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018