2018 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Lietuvos jaunučių stalo teniso pirmenybėse liko neįveiktos tik vilnietėsSpausdinimo versija

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis, Panevėžyje įvyko Lietuvos jaunučių “Olimpinių vilčių” stalo teniso pirmenybės, kuriose varžėsi 24 pajėgiausi šalies berniukai ir mergaitės. Į geriausiųjų gretas prasibrovė ir Akmenės rajono sporto centro auklėtinės, naujaakmenietės, Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė.

Asmeninėse varžybose naujaakmenietėms neįveikiamos buvo tik Vilniaus mergaitės. Finalinis aštuntukas pasiskirstė taip: 1 v. K. Riliškytė (Vilnius), 2 v. E. Riliškytė (Vilnius), 3 v. G. Šišanovaitė (Vilnius), 4 v. L. Abaravičiūtė (Vilnius), 5 v. M. Mortūnaitė (Vilnius), 6 v. K. Kuznecova (Naujoji Akmenė), 7 v. G. Strodomskytė (Naujoji Akmenė), 8 v. M. Stankevičiūtė (Kaunas).

Dvejetų rungtyje K. Kuznecovai ir G. Strodomskytei trūko vieno laimėto seto iki medalių. Kelią pastojo šiauliečių pora G. Dovydaitytė ir S. Jovaišaitė, kurioms pralaimėta minimaliu skirtumu 2:3. Šis pralaimėjimas mergaites atvedė į 5-8 vietą.

Mišriame dvejete K. Kuznecova žaidė su joniškiečiu Po. Rimkevičiumi. Jiems pavyko pelnyti tik vieną pergalę 3:0 prieš V. Janušą iš Telšių ir S. Bladžinauskytę iš Vilniaus. Sekančiose etapuose kelią pastojo perspektyviausi Vilniaus žaidėjai E. Riliškytė ir I. Šišanovas, kuriems pralaimėta 0:3. K. Kuznecova ir Po. Rimkevičius tenkinosi 9-16 vietas.

G. Strodomskytė mišrų dvejetą žaidė su I. Daukontu iš Mažeikių, kuriems iki medalių trūko net 1 taško. Dėl patekimo į pusfinalį, žemaičių pora susitiko su Lietuvos jaunučių čempionais, Lietuvos rinktinės nariais L. Rimkumi iš Raseinių ir K. Riliškyte iš Vilniaus. Šis susitikimas buvo tikra drama, kuri, deja baigėsi ne mūsiškių pusėje. G. Strodomskytė ir I. Daukontas įsiveržė į priekį 2:0 setais ir trečiajame sete pirmavo 12:11… Trūko vieno taško, kad pasiektų pusfunalį, bet deja, tas taškas buvo lemtingas. Bendras rezultatas baigėsi 3:2 varžovų naudai. Bet kokiu atveju didžiuojuosi mūsiškiu pora, kuri parodė, kad gali žaisti ir su geriausiais Lietuvos žaidėjais. Gabrielė ir Irmantas tenkinosi 5-8 vietą iš 24 porų.

Noriu labai padėkoti savo auklėtinėms už jų puikų pasirodymą. Žinau kiek jos įdėjo pastangų šiose pirmenybėse. Kad patekti į šalies geriausiųjų jaunučių 24-ko gretas, reikėjo praeiti Lietuvos rajonų atranką, kurioje dalyvavo net 38 žaidėjos, o kelialapius gavo tik 5 mergaitės. Konkurencija negailestinga, nepaisant to, 2 vietos iš 5 atiteko Akmenės rajono sporto centro auklėtinėms. Ar bereikia ką nors čia ir bebpridurti…

Dėkoju tėveliams, kurie palaiko savo vaikus, kurie morališkai padeda vaikams siekti užsibrėžto tikslo. Kartais būna labai sunku, kai sportą reikia suderinti su mokslais, kartais būna ir pervargimas, bet dedamos maksimalios pastangos, kad puikūs rezultatai būtų tiek sporte, tiek moksle. Šios mergaitės parodo, kad viską galima suderinti, kai žmogus to labai nori, reikia mažiau ieškoti priežasčių nesėkmėms, o daugiau veikti, kryptingai, atkakliai ir kantriai.

Esu tas mokytojas, kuriam rūpi kokybė. Į savo darbą žiūriu atsakingai ir siekiu maksimalių rezultatų pagal savo, kaip mokytojo galimybes. Noriu padėkoti Akmenės rajono sporto centro admininstracijai, Akmenės rajono stalo teniso klubo “Mažoji raketė” pirmininkei Loretai Avelienei, kurie mane palaiko, kurie pastebi mano pastangas, mano siekius ir lūkesčius. Jei nebūtų palaikymo, kur kas mažiau būtų pasiekta. Todėl dėkoju visiems, kurie palaikote mane, palaikote mano įdėjas ir galime visi kartu didžiuotis Akmenės rajono stalo tenisininkų pasiektais rezultatais.

  

Akmenės rajono sporto centro mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

 

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018