2018 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Jaunimo dienos „Virvytėje“ Spausdinimo versija

Organizacija „Nestabdyk“ – aktyviai veikianti Ventos jaunimo organizacija, nuolat ieškanti naujų formų ir būdų, kaip įtraukti jaunimą į aktyvią veiklą, kaip paįvairinti mažų miestų jaunimo laisvalaikį.

Todėl ir šį kartą, kai  Lietuvos Socialdemokratų Jaunimo Sąjungos lyderiai iškėlė iniciatyvą ir kreipėsi prašydami vienytis bendram tikslui, mielai sutikome. Ilgai derinome, ieškojome tinkamos formos, prasmingų veiklų, pagaliau idėja peraugo į didelį renginį rajono jaunimui. Per rajono JAS‘ą buvo išplatinta žinia apie planuojamą renginį, idėją palaikė dauguma rajono jaunimo organizacijų (susirinko 46 dalyviai). Ir pagaliau birželio 4 d. dieną veiklus Akmenės rajono jaunimas rinkosi Ventoje prie tilto, kur prasidėjo baidarių žygis ir dviejų dienų renginys „Jaunimo dienos“.

Po smagaus baidarių žygio jaunimas įsikūrė „Virvytės“ poilsio bazėje. Visą popietę ir vakarą vyko įvairios turiningos veiklos. Mokymus apie komunikaciją bei komandos formavimą vedė lektorius iš Vilniaus Viktoras Jermolovas, jam padėjo kolega Ramūnas Styra. Viktoras savo asmeniniu motyvaciniu pavyzdžiu įkvėpė jaunus žmones nebijoti, drąsiai siekti savo tikslų, išdrįsti išeiti iš savo patogumo zonos. Savanoris iš Italijos Alessandro, kuris savanoriauja Ventos regioniniame parke, pristatė Erasmus+ programą ir savanorystės galimybes. Paskaitos buvo labai įdomios ir prasmingos. Netrūko ir linksmybių, kurios vyko vakaro programoje.

Naktį jaunimas  prie laužo dainavo dainas, bendravo ir diskutavo su renginio svečiais. Ryte vyko darbas grupėse, kurio tikslas buvo iškelti projektų idėjas, aptarti Akmenės rajono jaunimo veiklų galimybes, teikti pasiūlymus. Dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kuriose turėjo sukurti idėją ir ją pristatyti. O vėliau refleksijos metu dalyviai pasisakė, kas patiko ir su kokiomis problemomis susidūrė šiame renginyje. Vieningai nuskambėjo mintis, kad tokių renginių rajono jaunimui reikia, kad tai ne tik turiningo laisvalaikio būdas, bet ir naudingi, prasmingi mokymai, savęs tobulinimo galimybė. Tai yra įrodymas, kad ir atokiame rajone, toli nuo didmiesčio pramogų, galima susikurti įdomių veiklų.

Renginiui reikėjo ne tik žmogiškųjų, bet ir nemažai finansinių išteklių. Dalį lėšų padengė organizacijos ,,Nestabdyk“ laimėtas projektas, taip pat dėkojame  rajono JAS‘o valdybai. Dėkojame savo organizacijos vadovėms E. Čiobienei ir J. Mikelskienei - be jų pagalbos nebūtume suvaldę tokio didelio renginio.

Žaneta Ružauskytė, Jaunimo organizacijos ,,Nestabdyk“ narė

 

Informaciją Savivaldybės interneto svetainei pateikė Arnolda Ruškienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė)

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018