2017 m. gruodžio 16 d., šeštadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Išvyka į NidąSpausdinimo versija

Šį lapkritį Neringos miestas šventė 56-ąjį gimtadienį. Įvairios miesto įstaigos ir organizacijos jį minėjo netradicinėmis iniciatyvomis. Prie akcijos prisijungė ir Neringos socialinių paslaugų centras, kurio kvietimu lapkričio 18 d. 15 vaikų iš Naujosios Akmenės miesto svečiavosi Neringoje.

Ankstyvą šeštadienio rytą vaikai susirinko aikštėje prie Akmenės rajono savivaldybės administracijos pastato. Atsisveikinę su juos čia atlydėjusiais tėvais bei artimaisiais, išvykos dalyviai autobusu patraukė į pajūrį. Šnekus ir daug istorijų apie Pamario kraštą žinantis autobuso vairuotojas pasirūpino, kad kelionė į Klaipėdą vaikams neprailgtų. Kupini puikios nuotaikos mažieji keliautojai pasiekė uostamiestį, kuriame juos nustebino didžiuliai, dar niekad nematyti keltai. Netrukus vieną iš jų, tiesa, gerokai mažesnį, vaikai išbandė ir patys. Daugeliui vaikų tai buvo nauja patirtis.

Keltu persikėlę į Kuršių neriją, vaikai tęsė kelionę autobusu iki Nidos centro, kuriame keliautojus svetingai pasitiko „Kuršių kiemas“. Kiekvieną jame apsilankiusį neringiškiai vaišino tradiciniais vofeliais. Taip pat buvo galima pasmaguriauti žvėriena, žuviene, kopūstais su dešrelėmis ir net manų koše. Vaikai turėjo galimybę pasidžiaugti dresuotais šunimis, apžiūrėti gaisrininkų mašiną iš vidaus. Vėliau išvykos dalyviai buvo pakviesti į Neringos savivaldybės salę, kurioje juos pasitiko meras Darius Jucys. Miesto šeimininkas ne tik maloniai bendravo su vaikais, atsakinėjo į jų klausimus, bet ir kiekvienam padovanojo po magnetuką su miesto simboliu – vėtrunge.

Dienai įpusėjus, Neringos socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, kurios lydėjo keliautojus visos išvykos metu, pakvietė vaikučius ir jų vadovę pietų į kavinę miesto centre. Daugeliui vaikų tai buvo metų puota. Gražus interjeras, skanus maistas ir malonus bendravimas džiugino vaikų širdeles. Pailsėjusius ir papietavusius išvykos dalyvius socialinės darbuotojos pakvietė pasivaikščioti po miesto apylinkes. Vaikus žavėjo graži marių pakrantė, senos valtys bei įspūdingos naujutėlaitės jachtos, akį džiugino jaukūs kuršių nameliai. Bendraudami, žaisdami ir rinkdami gintarus keliautojai pasiekė didžiąją Nidos kopą, ant kurios užlipę fotografavosi bei apžiūrėjo saulės laikrodį.

Nors diena buvo žvarbi, tačiau tai nesutrukdė vaikams į namus parsivežti visą pluoštą gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Už juos vaikai nori padėkoti Neringos socialinių paslaugų centrui, kuris pakvietė juos pasisvečiuoti šiame nuostabiame mieste bei pasirūpino kelionės ir maitinimo išlaidomis. Ačiū, vaikai taria ir Akmenės rajono paramos šeimai centrui, be kurio prisidėjimo ši išvyka taip pat nebūtų įvykusi.

Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinė darbuotoja Elena Bagdonavičienė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017