2019 m. kovo 20 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Išrinktos ir pasveikintos „Metų akmenietės 2018“Spausdinimo versija

Tęsiant gražią tradiciją pagerbti savo darbais Akmenės kraštui nusipelniusias moteris organizuoti rinkimai „Metų akmenietė 2018“. Nominacijos paskelbtos Moters dienai skirtame renginyje kovo 8-ąją, surengtame Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.

„Metų akmenietės“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į  moteris, kurios savo darbais, meile ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo.

Nominaciją „Metų mama“ pelnė Irena Žalimienė.

Tai nuostabi, šeimai ir vaikams atsidavusi moteris iš Akmenės. Su vyru Virginijumi išaugino ir dorai išauklėjo 7 vaikus: Vidą, Lauryną, Ievą, Emiliją, Vacį, Vitalijų ir  Eligijų. I.Žalimienė labai paslaugi, atsakinga, darbšti, draugiška su kaimynais, mylima vaikų. Visą laisvą laiką nuo darbo skiria šeimai, rūpinasi ir slaugo tėvą, kuriam šiais metais sukaks 91-eri. Gieda bažnyčios chore,  dirba UAB  „Bigso“.

Nominaciją „Metų visuomenininkė“ pelnė Daiva Kvaukienė iš Naujosios Akmenės.

Tai moteris, kuri geriau nei kas kitas žino, kas yra grožis. Ji – to grožio kūrėja ir puoselėtoja, savo laisvalaikį aukojanti menui, kultūrai ir teatrui. Moterų klube ‚Akmenietė“ ji - aktyviausia renginių mažiems ir dideliems organizatorė. Klubo inicijuotiems renginiams D.Kvaukienė rašo scenarijus, pati juos organizuoja ir veda, dažnai talkina bendruomeniniuose renginiuose. 2018-aisiais parodytas 9-asis spektaklis, kuriam D.Kvaukienė  pati gamino dekoracijas, darė įrašus. Jos kūrybiniame kelyje daugiau kaip 50 spektaklių, literatūrinių-muzikinių kompozicijų. Net 16 gyvenimo metų atiduota darbui su žmonėmis, turinčiais psichikos negalią - teatro terapijos pagalba padedama šiems žmonėms atrasti dvasios ramybę.

Nominacija „Metų atradimas“ skirta Ievai Miškauskienei.

Ji – jauna, veržli ir dideliu talentu apdovanota moteris, tik rudenį pradėjusi darbus Naujojoje Akmenėje. Jau pirmąją dieną darbe I. Miškauskienę sutiko daugiau kaip šimtas norinčiųjų mokytis šokio meno. Pirmųjų repeticijų metu išryškėjo jos pedagoginis talentas, komunikabilumas ir lyderystė, padėjusi sutelkti šokiui dideles vaikų ir suaugusiųjų grupes. Ši choreografė – savo srities profesionalė, buvusi ansamblio „Žuvėdra“ šokėja – šiandien užsitikrino pagarbą ir palaikymą tėvų bei vaikų, kuriuos ji sugeba sudominti, motyvuoti ir skatinti žengti pirmyn. Ji  - tikriausias atradimas Akmenės rajone!

 

Parengė Savivaldybės administracijos

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus

ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Jono Vapsvos nuotraukoje: Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pasveikino visas nominantes (iš kairės): Ievą Miškauskienę,  Daivą Kvaukienę. Ireną Žalimienę.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Dienos klausimas
Kaip reikėtų skatinti žmones aktyviau dalyvauti vietos savivaldoje?
Skelbti informaciją apie dalyvavimo vietos savivaldoje galimybes Savivaldybės interneto svetainėje, vietos laikraštyje, stenduose ir pan.
Nustatytu laiku, pvz. pirmą mėnesio pirmadienį 17.00 val. Savivaldybės posėdžių salėje meras, direktorius organizuotų susitikimus su gyventojais išklausydamas jų problemas, siūlymus, atsakydamas į rūpimus klausimus
Seniūnaičiai – gyvenamosios vietovės atstovai turėtų bent kartą per mėnesį susitikti su Savivaldybės vadovai, kad išsakytų gyventojų problemas, nuomones, siūlymus aktualiais klausimais
Balsavo: 22 žmonių