2019 m. birželio 17 d., pirmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Dėl naudojimosi Socialinės paramos šeimai informacijos sistemaSpausdinimo versija

Gerbiami gyventojai, primename, kad greičiau, patogiau ir paprasčiau prašymus dėl socialinės paramos galite pateikti naudodamiesi internetu.

Jums nebūtina atvykti į Savivaldybę – sutaupysite ne tik laiko, bet ir kelionės išlaidas. Siekiant palengvinti piniginės socialinės paramos (būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų, socialinės pašalpos) gavimą, prisijungę prie Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainės www.spis.lt.  rasite:

Supaprastintą Prašymo-paraiškos piniginei socialinei paramai gauti formą. Prašymo-paraiškos formą minėtai paramai gauti galima užpildyti ir pateikti (kartu pridėti ir reikiamų dokumentų kopijas). Prašymą-paraišką gauti piniginę socialinę paramą pateikusio asmens pridedamos dokumentų kopijos (skaitmeninės kopijos) laikytinos patvirtintomis.

Naudojimasis sistema yra paprastas, sistema veikia visą parą, todėl nereikia sekti Savivaldybės darbo laiko ir taikyti prie jo savo dienotvarkę.

Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainėje www.spis.lt. taip pat galima užsisakyti šias socialinės paramos paslaugas:

* vienkartinė išmoka vaikui;

* išmoka vaikui;

* išmoka gimus vienu metu daugiau kaip vienam vaikui;

* išmoka privalomosios pradinės karo tarnybos kario vaikui;

* išmoka besimokančio ar studijuojančio asmens vaiko priežiūrai;

* vienkartinė išmoka nėščiai moteriai;

* globos (rūpybos) išmoka;

* globos (rūpybos) išmokos tikslinis priedas;

*laidojimo pašalpa;

*slaugos, priežiūros tikslinė kompensacija.

Pateikus prašymą, duomenys apie jo būseną, priskirtą atsakingą darbuotoją ir priimtą sprendimą sistemoje matomi prašymą pateikusiam žmogui.  Jūsų nusiųstą prašymą nagrinės Savivaldybės darbuotojai ir praneš Jums apie sprendimą (skirta / neskirta) taip pat naudodamiesi sistema elektroniniu arba kitu Jūsų prašyme nurodytu būdu.

Siūlome kuo aktyviau naudotis teikiamomis elektroninėmis paslaugomis socialinės paramos srityje. Paslauga pasiekiama visiems, kurie naudojasi internetu tiek namuose, tiek viešosiose bibliotekose ar interneto prieigos centruose.

Tikslesnę informaciją galite gauti Savivaldybės interneto svetainėje www.akmene.lt, taip pat informacija teikiama Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, seniūnijose, Savivaldybės administracijos Interesantų priimamajame „vieno langelio“ patalpose adresu: I a. fojė, L. Petravičiaus a.2, Naujoji Akmenė.

Vilija Žutautienė

Socialinės paramos skyriaus

Piniginės paramos poskyrio vyresnioji specialistė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019