2018 m. gegužės 23 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Dėkoju organizatoriams, rėmėjams, dalyviams, žiūrovamsSpausdinimo versija

Prieš savaitę vyko kasmetinės tradicinės Akmenės rajono šventės „Akmenės smuikelis“ renginiai, skirti Sporto, Piliakalnių ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Ir paminėjome šiuos akcentus išskirtinai!

Antai sportą išaukštinome stotingų vyrų pasirodymu Baltijos galiūnų čempionate. Tautinį kostiumą pagerbėme ir maži vaikučiai, ir suaugusieji apsivilkdami ryškiaspalviais liaudiškais drabužiais, kurie šventiškai margavo žalioje Akmenės gamtos ir kultūros parko erdvėje. Ją papildė ir dar vienas savitas kūrinys - menininko Antano Adomaičio akmens skulptūra. O mūsų protėvių palikimą išgrojo ir išdainavo gausus kapelų muzikantų būrys...

Galėčiau išvardyti dar daug gražių pralėkusios šventės dalių, kurios susipynė į vieną smagų reginį. Tačiau geriausia, kad jį puikiai įvertino kiti. Esu laimingas, kad būrys tolimų ir artimesnių šventės svečių, žiūrovų, dalyvių išsiveš kuo gražiausius įspūdžius. Nemažai žmonių apie tai pasakė man patys dar „Akmenės smuikelyje“.  Kitų geri atsiliepimai tebeplaukia iki šiol. Tad už tai, kad esame giriami, kad iš mūsų mokosi tariu nuoširdų ačiū. Dėkoju už kelių mėnesių įtemptą darbą, repeticijas, neskaičiuojant valandų, pastangas, netausojant jėgų, kad Akmenės rajono savivaldybės tradicinė šventė nuskambėtų ne tik plačiai šalyje, bet ir užsienyje.

Ačiū visiems, Jums, mielieji: renginių organizavimo komisijai, kultūros darbuotojams, meno mėgėjų kolektyvams ir jų vadovams, muzikos pedagogams ir jų ugdytiniams, Savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojams. Dėkoju tėveliams, jog padėjo sutelkti savo atžalas ir prisidėjo viskuo, kuo tik galėjo, kad gražiai pasirodytų jaunieji atlikėjai. Ačiū priešgaisrinės gelbėjimo, komunalinės, medicinos tarnybų darbuotojams, policijos pareigūnams ir policijos rėmėjams bei gausioms savanorių pagalbininkų pajėgoms – be Jūsų visų akylaus dėmesio šventę galėjo apkartinti daug kas...

Labai dėkoju visiems šventės rėmėjams – be Jūsų svaraus indėlio renginiai nebūtų buvę tokie įdomūs, išskirtiniai, nebūtų plačiai nuskambėję ir išaukštinę Akmenės vardo! Ir, žinoma, dėkui gausiems žiūrovams: buvote nuotaikingi ir negailėjote plojimų, atėjote palaikyti savų ir atvykusių atlikėjų, išlaikėte svetingumą, mandagumą ir ištvėrėte pasitaikiusius nepatogumus. Neišsigandote lietaus, girdėjau juokavote: „Na koks gi „Akmenės smuikelis“ be lietaus!” Linkiu, kad ši  optimistinė gaida išliktų dar ilgai ir lydėtų mus kasdieniuose darbuose, padėtų nugalėti sunkumus ir siekti naujovių!

 

Pagarbiai, Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gegužė
    2018