Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Debiutantas - vienas čempionųSpausdinimo versija

Praėjusį savaitgalį Akmenės rajono sporto klubo „Energija“ (treneris Vladimiras Silvaško) auklėtinių komanda sėkmingai pasirodė Tauragėje įvykusiame Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionate. Iš penkių dalyvavusių akmeniškių 10-12 metų karatistų prizininkais tapo penki.

Čempionatais amžiaus grupėje iki 11 metų tapo kruopiškis Kostas Kundrotas (svorio katagorija iki 35 kg) ir čempionate debiutavęs Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivis Mantas Kuodys (svorio kategorija virš 50 kg).

Tik finalinėje kovoje pergalė priešininkui pavyko išplėšti iš „Saulėtekio“ progimnazijos mokinio Dominyko Brazio (U12 kategorija, svorio kategorija iki 50 kg).

Trečia vietą iškovojo dar viena „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivė Santa Malakauskaitė, startavusi U11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 40 kg.

Šiemetinis Vaikų čempionatas pasižymėjo ne dalyvių- dalyvavo beveik pusketvirto šimto 10-12 mažųjų karatistų, bet ir klubų, kuriems jie atstovavo gausa. Jų šiemet registruoja net keturios dešimtys. Todėl tapė čempionais akmeniškiai kovojo net po keturias kovas.