2018 m. liepos 23 d., pirmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Automobilių kroso trasoje vyko įtemptos kovosSpausdinimo versija

Joninių savaitgalį Akmenės automobilių kroso trasoje vyko įtemptos kovos tarp 60 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Automobilių sporto klubas „Extempas“, vykdydamas Akmenės rajono savivaldybės finansuojama sporto veiklos projektą „Startuojame 15 metus“, organizavo Lietuvos regionų taurės ir Žemaitija–Kurzeme  taurės varžybų  etapą.
Gerai paruoštoje trasoje netrūko veiksmo visą dieną. Didelį įspūdį paliko mažieji lenktynininkai,  2 Lietuvos ir 4 Latvijos  atstovai,  kurių amžius nuo 4 iki 10 metų – tai  mini bagių klasės dalyviai. Šioje klasėje dvi mergaitės – Baiba Sileniece iš Kuldigos ir Lėja Vareikaitė iš Alytaus – pasidalijo pirmą ir trečia vietas, o Emilis Mirošniks iš Kokneses liko antras. D-1600 klasėje registravosi 8 sportininkai, iš karto pirmauti ėmė klubo „Extempas“ nariai nepalikdami šansų  kitiems, tad ant pakylos lipo Vismantas Gricius ir Laurynas Paulauskas, laimėję pirmą ir antrą vietas, o trečioji atiteko draugui iš Priekulės Aleksandrui Kokovihinui. Galiniais ratais varomų automobilių klasėje varžėsi tik du sportininkai, vienas jų – mūsų narys Remigijus Tautvydas, tris savaites atkakliai išbaiginėjęs savo bolidą, vakare džiaugėsi pergale ir savo įdirbiu – automobilis atlaikė tempą ir startuos kitose varžybose. Antra vieta tenkinosi  kroso fanatikas, važiuojantis tuo pačiu automobiliu jau 16 metų, tai  Erlandas Novogreckis, atstovaujantis Mažeikių „Feniksui“. Divizijone-2000 rungėsi 13 sportininkų, nugalėtojo taurė iškeliavo Edvinui Skripkui į Žagarę, mūsų klubo narys Mindaugas Juškauskas liko šeštas.
Be mažųjų bagių šiose varžybose varžėsi dar 10 įvairių modelių bagių.  600 cm2 galių variklių klasėje pirmas liko Edgars Zivert iš Priekulės, o Monta Beierbaha iš Brocenų, nors ir  kovėsi labai atkakliai, liko antra. Abu 20-mečiai. O 16-metis Tukumo atstovas Vieturs Sprogis liko trečias. Visais keturiais varomais ratais bagių klasėje viražus raižė šios trasos įkūrėjas Vytautas Skabeikis ir jo pamaina Elvinas Skabeikis, pasidalinę antrą ir trečią vietas, užleisdami aukščiausią pakylos laiptelį plungiškiui, sėkmingai perkonstravusiam savo bagį, Linardui Rupeikai. Na, o galiniais varomais ratais bagių klasėje nugalėjo pakruojiečių Kirdeikių šeimos atstovai Gedas ir Mindaugas Kirdeikiai, tarp jų įsiterpė gargždietis Romas Kiaulakys, užėmęs antrą vietą.
Galingesnių ir greitesnių automobilių  klasėje Super-2000 virė įnirtinga kova tarp 10 sportininkų, tad pirmą ir trečią vietas pasidalijo Latvijos atstovai Arvids Kenigsbergs ir Janis Kuršis, o Darius Valančius iš Plungės liko antras.
Open klasėje varžėsi 8 sportininkai, čia dominavo visi trys Latvijos atstovai, du atkaklūs sportininkai, vairuojantys automobilį  Subaru Impreza, Dainis Siksna ir Andris Tuskens lipo ant pirmos ir antros pakylos, taip ir  nesuteikę šansų  savo amžinam konkurentui Raimondui Kervijs iš Priekulės surinkti daugiau taškų – jis liko trečias.
Super cars klasėje kova vyko ramiai. Čia varžėsi tik trys dalyviai, trečia vieta atiteko pakruojiečiui Pauliui Šniukui, antroji Kęstučiui Garneliui iš Vilniaus, pačiam pirmam atvykusiam į varžybas dalyviui, o pirmoji vieta atiteko mūsų klubo galingojo gražuolio savininkui Steponui Jančauskui. Šis sportininkas labai daug investuoja į savo sportini  VW Golf markės automobilį, jis atstovauja klubui „Extempas“ ir Lietuvos čempionato etapuose, kurie vyko liepos 1 d., ir čia iškovojo trečią vietą.
15 metų trasos įkūrimo proga mus pasveikinti ir įteikti apdovanojimų atvyko Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, taip pat pasveikino rajono verslininkų atstovas Algirdas Gargasas įteikdamas saldųjį prizą, bendraminčiai draugai iš Šakių, Marijampolės ir Priekulės. Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie gražių, adrenalino ir emocijų  kupinų varžybų vykdymo. Iki kito susitikimo Akmenėje rugsėjo 1 dieną.

Klubo „Extempas“ pirmininkė Margarita Skabeikienė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Liepa
    2018